Mis on Ubiquiti UniFi ja kuidas see teie WiFi hädasid parandada saab?

Wi-Fi on muutunud meie elus põhi vajaduseks. See on mugav, laialt kasutatav ja mõnikord äärmiselt tüütu. Kui te elate suuremas majas või korteris siis ei ulatu see võrk kõikjale katkeb ühest toast või korruselt teise liikudes. Sellele probleemi saame lahendada kasutades Ubiquiti UniFi lahendust, mis võimaldab teil kasutada nii 2,4 GHz kui 5 GHz kui ka juba uuemat Wifi 6 standardit.

UniFi kontroller

Ubiquiti UniFi kontroller on programm mille kaudu saate kõikidel Wifi tugipunktide parameetreid ühest kohast kontrollida ja muuta. Seda saab kasutada peaaegu igas opsüsteemis ja on see täiesti tasuta.

tarkvara vaade

Programm leiab ülesse võrku ühendatud Ubiquiti seadmed ja saate konfigureerida selliseid asju nagu DHCP, IP vahemikud, traadita võrgud näiteks üks isiklikuks kasutamiseks ja külalistele eraldi võrk, et nad ei pääseks üle võrgu ligi teie isiklikele andmetele.

See tarkvara ei pea kogu aeg töötama võite kontrolleri tarkvara välja lülitada, kui teil pole ühte neist juhtudest.

  1. Võrgu- või seadmeseadete muutmine
  2. Külalisportaali kasutamine
  3. Süvapaketi kontrollimise (DPI) statistika kogumine
  4. Seadme püsivara värskendamine

UniFi ja PoE

Valdav enamus UniFi tootevalikust on PoE-toega. PoE-toega seade saab oma võrgu ja toite ühe kaabli abil. See säästab vaeva, mis tuleneb iga seadme toite- ja võrgukaablite paigaldamisest UniFi-l on hulgaliselt lisa tooteid mis on PoE toitega, kaamerad jne.

Ubiquiti seade

Milline näeb välja üks Ubiquiti UniFi seade. Neid UFO-välimusega seadmeid saab näha hotellides, ülikoolides ja konverentsikeskustes.

Ubiquiti Unifi võrgulaiendaja

Kas olete oma koduvõrgust pettunud? Kas soovite kiiremat ja stabiilsemat Wifi võrku?

Andke  meile sellest teada ja aitame?

Shopping Cart